Tmavě modrý porcelánový hrnek Villeroy & Boch Like Organic, 0,35 l

369 

Tmavě modrý porcelánový hrnek Villeroy & Boch Like Organic, 0,35 l od předního výrobce Bonami.cz – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost. Tmavě modrý porcelánový hrnek Villeroy & Boch Like Organic, 0,35 l ve výhodné slevě 369 Kč

Popis produktu

Tato kolekce přírodních tónů k vám domů přinese atmosféru francouzského pobřeží. Ať už zvolíte béžovou barvu písečných dun, či tmavě modrou podobající se oceánu, z tohoto nádobí budete mít vždy velmi příjemný a přirozený pocit.

Asymetrické talíře nechají lépe vyniknout vaše kuchařské umění a všechny teplé i studené pochoutky. Přestože je tvar netradiční, nádobí je stohovatelné a servírovat s ním bude radost každičký den.

Jemné porcelánové nádobí s pěkně tuhým kořínkem, je odolné proti popraskání. Díky kvalitní glazuře ho můžete mýt v myčce i ohřívat v mikrovlnné troubě.

O kolekci Like
Like je dcera z rodiny porcelánového nádobí s dlouholetou tradicí Villeroy & Boch. Přináší vám sérii dostupného nádobí z prémiového porcelánu v něžných barevných odstínech, která dodá styl každé vaší hostině.

Tmavě modrý porcelánový hrnek Villeroy & Boch Like Organic, 0,35 l od naší známé značky Bonami.cz je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny. Tmavě modrý porcelánový hrnek Villeroy & Boch Like Organic, 0,35 l za bezkonkureční cenu 369 Kč