Černý kameninový džbánek na mléko Bitz Basics Black, 0,5 l

799 

Černý kameninový džbánek na mléko Bitz Basics Black, 0,5 l od kvalitního výrobce Bonami.cz lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Černý kameninový džbánek na mléko Bitz Basics Black, 0,5 l – cena 799 Kč

Katalogové číslo: 1723834 Kategorie: , , Štítky: , , ,
Výrobce:Bonami.cz

Popis produktu

Máte rádi minimalisticky pojaté kuchyně, ve které nádobí a doplňky vychází z oblíbeného scandi stylu? To si kolekci Basics od značky Bitz zamilujete. Lehce kombinovatelné barvy, kvalitní materiály a nezaměnitelná praktičnost dělají z tohoto kousku srdcovou záležitost.

O značce:

Bitz není jen značka, ale i vize mladého dánského šéfkuchaře Christiana Bitze. Jeho snem je naučit nejen celé Dánsko, ale i ostatní lidi na celé planetě jak lépe jíst. Zároveň se tento inspirativní kuchař držící titul v oboru lidské výživy angažuje v projektech Červeného Kříže v Africkém Malawi.

Kolekce kameninového nádobí, stylových příborů a sklenic vás nadchne svými nekonečnými kombinacemi. Veškeré nádobí je ručně vyráběné a glazurované a tak nikdy nenajdete dva kousky, které by byly dokonale identické.

Černý kameninový džbánek na mléko Bitz Basics Black, 0,5 l od známé značky Bonami.cz je k sehnání u nás za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny. Černý kameninový džbánek na mléko Bitz Basics Black, 0,5 l k sehnání zrovna v akci za 799 Kč