Black kameninový šálek na čaj Bitz Mensa, 460 ml

339 

Black kameninový šálek na čaj Bitz Mensa, 460 ml zboží dodává Bonami.cz je momentálně za bezkonkurenční cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny. Black kameninový šálek na čaj Bitz Mensa, 460 ml právě nyní za bezkonkurenční cenu 339 Kč

Popis produktu

Vychutnejte si svůj šálek kávy stylově. Z kameninového hrnečku od dánské designové značky Bitz zkrátka chutná tak nějak lépe. Barevné kombinace můžete mezi sebou hravě kombinovat a vytvořit tak na konferenčním stolku zajímavé kombinace.

O značce:

Bitz není jen značka, ale i vize mladého dánského šéfkuchaře Christiana Bitze. Jeho snem je naučit nejen celé Dánsko, ale i ostatní lidi na celé planetě jak lépe jíst. Zároveň se tento inspirativní kuchař držící titul v oboru lidské výživy angažuje v projektech Červeného Kříže v Africkém Malawi.

Kolekce kameninového nádobí, stylových příborů a sklenic vás nadchne svými nekonečnými kombinacemi. Veškeré nádobí je ručně vyráběné a glazurované a tak nikdy nenajdete dva kousky, které by byly dokonale identické.

Black kameninový šálek na čaj Bitz Mensa, 460 ml od našeho výrobce Bonami.cz je k dostání online za výhodnout cenu. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku. Black kameninový šálek na čaj Bitz Mensa, 460 ml výhodně za cenu 339 Kč